Акумуляторна батарея DeWALT DCB183
-
2599.00 грн.
- Без податку: 2599.00 грн.
Акумуляторна система Li-Ion, 18 В XR; Ємність 2 Aг; Вага 0.4 кг
| Technical | |
| Вес | 0.4 кг |
| Время зарядки | 30 мин |
| Высота | 48 мм |
| Гарантия | 3 |
| Длина | 110 мм |
| Емкость | 2 Ач |
| Комплектация | Аккумуляторная батарея - 1 шт |
| Напряжение | 18 В |
| Производитель | DeWALT |
| Световая индикация | есть |
| Серия | XR |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |






