Акумуляторна батарея STIGA E22
-
2998.84 грн.
- Без податку: 2998.84 грн.
Акумуляторна система Li-Ion, 20 В; Ємність 2 Аг; Вага 0.39 кг
| Technical | |
| Вес | 0.39 кг |
| Время зарядки | 70 мин |
| Высота | 6 мм |
| Гарантия | 2 |
| Длина | 13.1 мм |
| Емкость | 2 Ач |
| Комплектация | Аккумулятор |
| Напряжение | 20 В |
| Производитель | STIGA |
| Световая индикация | есть |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |


