Акумуляторна батарея STIGA E24
-
4399.20 грн.
- Без податку: 4399.20 грн.
Акумуляторна система Li-Ion, 20 В; Ємність 4 Аг; Вага 0.65 кг
| Technical | |
| Вес | 0.65 кг |
| Время зарядки | 140 мин |
| Высота | 8 мм |
| Гарантия | 2 |
| Длина | 13.1 мм |
| Емкость | 4 Ач |
| Комплектация | Аккумулятор |
| Напряжение | 20 В |
| Производитель | STIGA |
| Световая индикация | есть |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |


