Бур DeWALT DT60838
-
7816.64 грн.
- Без податку: 7816.64 грн.
Тип бура SDS-MAX XLR; Діаметр 35 мм; Загальна довжина 570 мм; Робоча довжина 450 мм
| Technical | |
| Диаметр | 35 мм |
| Количество | 1 |
| Комплектация | В упаковке 1 шт |
| Общая длина | 570 мм |
| Производитель | DeWALT |
| Рабочая длина | 450 мм |
| Серия | Elite |
| Тип | бур |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Упаковка | блістер |
















