Дриль-шурупокрут акумуляторний STANLEY FATMAX SFMCD700C2K
-
8047.00 грн.
- Без податку: 8047.00 грн.
Акумуляторна система Li-lon 18 В (V20) ; Макс. крутний момент 50 Нм; Вага (без акумулятора) 1.8 кг
| Technical | |
| Ємність аккумулятора | 1.5 Аг |
| Вага | 1.8 кг |
| Виробник | STANLEY FATMAX |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | Дриль-шурупокрут. Акумуляторні батареї 18,0 В (версія 2.0) ємність 1,5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій 1,25 А - 1 шт. Пластикова валіза - 1 шт. |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 50 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Наявність удару | немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Частота обертання 1 швидкість | 350 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1500 об/хв |
| Швидкозатискний патрон | є |





