Диск алмазний DeWALT DT40260
-
2791.88 грн.
- Без податку: 2791.88 грн.
Застосування граніт/цегла/піноблок; Розміри диска 230х2.6х22.23; Висота сегментів 12 мм; Кромка диска суцільна
| Technical | |
| Высота алмазного слоя | 12 мм |
| Диаметр внешний | 230 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Комплектация | В комплекте - 1 шт |
| Применение | строительные блоки ⁄ брусчатка ⁄ бетон |
| Производитель | DeWALT |
| Серия | EXTREME RUNTIME |
| Тип | круг алмазный |
| Толщина круга | 2.6 мм |

