Комплект ящиків McLaren DeWALT DWST60452-1
-
11632.40 грн.
- Без податку: 11632.40 грн.
Матеріал Поліпропілен; Розміри, мм 51.2 x 43.5 x 82; Максимальне навантаження 60 кг
| Technical | |
| Высота | 100 см |
| Длина | 51 см |
| Комплектация | ящик - тележка TSTAK McLaren DWST83347-1M - 1 шт.,. ящик TSTAK McLaren DWST83346-1M - 1 шт.,. оганайзер TSTAK McLaren DWST82968-1M - 1 шт. |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | полипропилен |
| Производитель | DeWALT |
| Серия | TSTAK McLaren |
| Тип | комплект ящиков |
| Ширина | 44 см |











