Набір акумуляторных батарей PowerStack DeWALT DCBP318S2
-
11599.00 грн.
- Без податку: 11599.00 грн.
Акумуляторна система Li-Ion, 18 В XR PowerStack; Ємність 3.5 Aг; Вага 1.1 кг
| Technical | |
| Вес | 1.1 кг |
| Гарантия | 3 |
| Емкость | 3.5 Ач |
| Комплектация | Аккумуляторная батарея Li-Ion, 18 В XR PowerStack 3.5 Ач - 2 шт. |
| Напряжение | 18 В |
| Производитель | DeWALT |
| Световая индикация | есть |
| Серия | XR POWERSTACK |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |

