Набір свердел по бетону, цеглі, каменю DeWALT DT9288
-
659.88 грн.
- Без податку: 659.88 грн.
Найменування EXTREME; Упаковка пластиковий кейс; Застосування бетон, цегла, камінь; Комплектація 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 мм; Виробник DeWALT
| Technical | |
| Диаметр | 3.4 мм |
| Длина общая | 60.75 мм |
| Длина рабочая | 28.38 мм |
| Количество | 8 |
| Комплектация | Набор сверл по бетону/кирпичу/камню 8 шт - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 мм. Пластиковый кейс |
| Производитель | DeWALT |
| Тип | наборы сверел по бетону и кирпичу |
| Тип сверла | спиральное |
| Тип хвостовика | цилиндрический |
| Упаковка | футляр |

