Ножиці садові - секатор акумуляторний BLACK+DECKER BCPP18B
-
7306.00 грн.
- Без податку: 7306.00 грн.
Акумуляторна система Li-lon, 18 В; Діаметр різу 25 мм; Вага 2 кг без акумулятора
| Technical | |
| Вес | 2 кг |
| Гарантия | 2 |
| Двигатель | щёточный |
| Комплектация | Без аккумулятора и зарядного устройства |
| Максимальный диаметр веток | 25 мм |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Производитель | BLACK+DECKER |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип инструмента | аккумуляторный |










