Ножиці садові - секатор акумуляторний SEQUOIA SBP2030B-QV
-
3599.00 грн.
- Без податку: 3599.00 грн.
Джерело живлення Li-ion, 20 В; Місткість акумулятора 2 Агод; Діаметр різу 30 мм; Вага 1.5 кг
| Technical | |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантия | 2 |
| Двигатель | бесщёточный |
| Емкость аккумулятора | 2 Ач |
| Комплектация | Ножницы садовые - секатор. Аккумуляторная батарея 2 Ач. Зарядное устройство. Кейс |
| Максимальный диаметр веток | 30 мм |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Производитель | SEQUOIA |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип инструмента | аккумуляторный |











