Підмітальна машина STIGA SWP475
-
24999.00 грн.
- Без податку: 24999.00 грн.
Привід руху ручний; Робоча ширина 75 см; Продуктивність прибирання 2900 кв.м/год; Вага 11.2 кг
| Technical | |
| Вес | 11.2 кг |
| Гарантия | 3 |
| Диаметр щеток | 410 мм |
| Комплектация | Комплект креплений, инструкция. |
| Объем сборника | 50 л |
| Производитель | STIGA |
| Производительность уборки | 2900 кв.м/час |
| Рабочая ширина | 75 см |
| Регулировка высоты подметания | да, 7 положений |
| Тип привода | прямой |






