Пилка ланцюгова акумуляторна безщіткова з верхньою рукояткою DeWALT DCMCST635N
-
23699.00 грн.
- Без податку: 23699.00 грн.
Джерело живлення Li-ion, 54 В XR FLEXVOLT; Довжина шини 35 см; Ланцюг 0,325 ’’, 1.1 мм, 59 ланок; Вага без акумулятора 3.3 кг
| Technical | |
| Вес | 3.3 кг |
| Гарантия | 3 |
| Двигатель | бесщёточный |
| Длина шины | 35 см |
| Количество звеньев | 59 шт |
| Комплектация | Без аккумуляторов и зарядного устройства. |
| Напряжение аккумулятора | 54 В |
| Объем масляного бака | 0.14 л |
| Производитель | DeWALT |
| Скорость цепи | 23.6 м/с |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | аккумуляторный |
| Толщина ведущего звена | 1.1 |
| Шаг цепи | 0.325 дюйм |










