Пила ланцюгова електрична STIGA CS122c-40
-
7999.16 грн.
- Без податку: 7999.16 грн.
Потужність 2.2 кВт; Довжина шини 40 см; Ланцюг 3/8 ″, 1.3 мм, 56 ланки; Вага 5.9 кг
| Technical | |
| Вес | 5.9 кг |
| Гарантия | 3 |
| Двигатель | Щёточный |
| Длина шины | 40 см |
| Количество звеньев цепи | 56 звена |
| Комплектация | Шина Oregon - 1 шт. Цепь Oregon - 1 шт. Ключ-отвертка - 1 шт |
| Мощность двигателя | 2.2 кВт |
| Объем масляного бака | 0.25 л |
| Паз шины | 1.3 мм |
| Производитель | STIGA |
| Скорость цепи | 11 м/с |
| Тип двигателя | электрический |
| Шаг цепи | 3 ⁄ 8 дюйм |













