Садовий пилосос акумуляторний безщітковий STIGA VS100eKit
-
16799.12 грн.
- Без податку: 16799.12 грн.
Джерело живлення Li-Ion, 20 В; Продуктивність 576 куб.м/год; Швидкість потоку повітря 298.8 км/год; Вага 3.64 кг
| Technical | |
| Вес | 3.64 кг |
| Время работы | 25 мин |
| Гарантия | 3 |
| Двигатель | аккумулятор |
| Емкость аккумулятора | 4 Ач |
| Комплектация | Аккумулятор 4Ач - 2 шт. Зарядное устройство - 1 шт |
| Мощность | 0.6 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Объем травосборника | 45 л |
| Продуктивность нагнетания воздуха | 576 куб.м/ч |
| Производитель | STIGA |
| Селектор скорости | да |
| Система измельчения при сборе | Алюминиевые ножи |
| Тип двигателя | безщеточный |
| Травосборник | тканевый |
| Функция всасывания | да |










