Свердло по металу DeWALT DT5545_1
-
149.76 грн.
- Без податку: 149.76 грн.
Особливість EXTREME2; Матеріал застосування метал; Діаметр 4,5 мм; Кількість в упаковці 1 штука
| Technical | |
| Диаметр | 4.5 мм |
| Длина общая | 80 мм |
| Длина рабочая | 46 мм |
| Количество | 1 |
| Производитель | DeWALT |
| Серия | EXTREME 2 |
| Тип | сверла по металлу |
| Тип сверла | спиральное |
| Тип хвостовика | цилиндрический |

