Свердло по металу DeWALT DT5551_1
-
257.92 грн.
- Без податку: 257.92 грн.
Особливість EXTREME2; Матеріал застосування метал; Діаметр 7 мм; Кількість в упаковці 1 штука
| Technical | |
| Диаметр | 7 мм |
| Длина общая | 109 мм |
| Длина рабочая | 66 мм |
| Количество | 1 |
| Производитель | DeWALT |
| Серия | EXTREME 2 |
| Тип | сверла по металлу |
| Тип сверла | спиральное |
| Тип хвостовика | фрезерованный 3 фаски |

